Protherm Kombi Servisi

protherm kombi servisi

Bu yazımızda Protherm kombi servisi hizmetimiz ve Protherm ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Protherm kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

PROTHERM KOMBİ SERVİSİ

Çek Cumhuriyeti merkezli ve ısıtma sektöründe iş yapan Protherm, Vaillant Group’un satın aldığı markalardandır. 20 yılı aşkın süredir ısıtma sektöründe iş yapan Protherm’in ürettiği kombiler satış merkezlerinde

Protherm Firmasının Kombi Çeşitleri

Protherm firmasının ürettiği üç tane yoğuşmalı kombi modeli vardır. Biz bu yazımızda bunlardan üç tanesini sizlerle paylaşacağız daha fazlası için Protherm’in sitesine bakabilirsiniz

  1. Puma Condens Yeni Yoğuşmalı Kombi: Isıtma ve Kullanım suyunda A sınıfı enerji verimliliği sağlayan Puma Condens’in Yeni modeli bu özelliğinin yanı sıra kanıtlanmış uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan paslanmaz çelik eşanjör taşıyor.

  2. Gepard Condens Yoğuşmalı Kombi: Isıtma ve sıcak su ihtiyacınıza göre 2 farklı kapasite seçeneği sunan Gepard Condens satışlarda ön planda.

  3. Lynx Condens Yoğuşmalı Kombi: Protherm’in bu modeli ısıtma ve kullanım suyunda A sınıfı enerji verimliliği sağlıyor. Ayrıca XL profilinde kullanım suyu imkanını da desteklemekte.

Protherm Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Protherm kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Protherm Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Protherm Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

PROTHERM KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN