Demirdöküm Kombi Servisi

istanbul demirdöküm kombi servisi

Bu yazımızda Demirdöküm kombi servisi hizmetimiz ve Demirdöküm ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Demirdöküm kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ

Demirdöküm, Türkiye’nin en köklü sanayi şirketlerinden birisidir. 1954 yılında İstanbul’da kurulan Demirdöküm şirketi ısıtma, su ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde iş yapmaktadır. Kombi sektöründeki en tecrübeli firmalardan biridir. Demirdöküm kombileri kullanan müşteriler hem mutlu hem de memnundur. 

Demirdöküm Firmasının Kombi Çeşitleri

Demirdöküm firmasının güncel olarak imalatını yaptığı dört kombi modeli vardır. 

  1. Atromix Model Kombiler: Atromix model kombilerde Demirdöküm, kullanıcılara hem yüksek tasarruf hem de kompakt boyut sağlıyor. Ayrıca Atromix model kombilerin basit arayüzü ve anlaşılabilirliği ile her yaştan kullanıcının kolayca kullanabileceği belirtiliyor.
  2. Nitromix Model Kombiler: Nitromix modeller, yüksek verimli ve çevre dostu yapısı ile dikkat çekiyor. Bu modelde Demirdöküm, yoğuşma teknolojisinden faydalanarak hem cebinizi hem de çevrenizi koruyabileceğinizi belirtiyor.
  3. Atron Condense Model Kombiler: Atron Condense modeli hem düşük emisyon teknolojisi ve kompakt boyutu ile Demidöküm’ün yoğuşmalı kombiler ailesinin yeni üyesi olarak adını yazdırıyor.
  4. İsomix Model Kombiler: İsomix, kullanıcılara yüksek teknoloji ve yüksek konforu ile hızlı sıcak su akımı sağlıyor. Sağladığı konfor ile Demirdöküm’ün en yeni ve en teknolojik modeli olmuştur.

Demirdöküm Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Demirdöküm kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Demirdöküm Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

DEMİRDÖKÜM KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN