Beko Kombi Servisi

istanbul Beko kombi servisi

Bu yazımızda Beko kombi servisi hizmetimiz ve Beko ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Beko kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

BEKO KOMBİ SERVİSİ

Vehbi Koç’un 1955 yılında İstanbul, Sütlüce de kurduğu Beko, Koç Holding bünyesindeki ısıtma ve soğutma sektöründe iş yapan şirkettir. Dünya çapında etkinlik gösteren Beko kombi sektöründe çoğu aile tarafından tercih edilen ve kullanılan markalar haline gelmiştir. Ürettiği kombilerle evimizi sıcak tutar.

Beko Firmasının Kombi Çeşitleri

Beko firmasının üç kombi modelini sizlere tanıttık diğer kombiler için Beko’nun internet sitesine göz atabilirsiniz.

  1. Beko Eco Smart Tam Yoğuşmalı Kombi: Erp A enerji sınıfı, 2 farklı kapesite seçeneği ve bir çok yenilikçe özelliği ile dikkat çeken bu model müşteriler tarafından oldukça ilgi görüyor.
  2. Beko Eco Green Yoğuşmalı Kombi: Bu model hem Beko’nun fiyat bazında en ucuz 
  3. Beko Accoro Premix Tam Yoğuşmalı Kombi:  Beko’nun bu modeli birçok yeni teknolojiyi üzerinde bulunduran ve müşteriler tarafından sevilen bir kombi modelidir.

Beko Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Beko kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Beko Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Beko Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

BEKO KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN