Arçelik Kombi Servisi

istanbul arçelik kombi servisi

Bu yazımızda Arçelik kombi servisi hizmetimiz ve Arçelik ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Arçelik kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

ARÇELİK KOMBİ SERVİSİ

Arçelik firması 1955 yılında Koç Holding’in kurucusu Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kuruldu. Türkiye merkezli Arçelik dünya çapında hizmet vermektedir. Beyaz eşya sektöründe tecrübeli olan Arçelik’in çıkarttığı kombi modelleri de mevcuttur. Aileler, Arçelik kombileri severek kullanıyor.

Arçelik Firmasının Kombi Çeşitleri

Arçelik firmasının ürettiği beş tane yoğuşmalı kombi modeli vardır. Biz bu yazımızda bunlardan üç tanesini sizlerle paylaşacağız daha fazlası için Arçelik’in sitesine bakabilirsiniz

  1. Atria 24 Premix Yoğuşmalı Kombi: Arçelik’in bu kombi modeli %96 verimlilik ve 20600 ısıtma kapasitesi  sağlıyor. Ayrıca bu model 2 esanjörüyle kullanıcıların dikkatini çekiyor.
  2. Atria 30 Premix Yoğuşmalı Kombi: Atria 30 Premix kullanıcılara %97 verim sağlıyor. ısıtma kapasitesi 20600 olan bu model teknolojik olarak oldukça gelişmiş ve kullanıcılar tarafından sevilen bir modeldir.
  3. Endor 24 Premix Yoğuşmalı Kombi: Bu kombi modelinin sağladığı verimlilik oranı %92’dir. Diğer modellere göre verimliliği az olmasına rağmen 4 yıldız enerji verimi sağlayabildiği için dikkat çekiyor. 

Arçelik Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Arçelik kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Arçelik Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Arçelik Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

ARÇELİK KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN