Ferroli Kombi Servisi

Ferroli kombi servisi

Bu yazımızda Ferroli kombi servisi hizmetimiz ve Ferroli ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Ferroli kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

FERROLİ KOMBİ SERVİSİ

Ferroli, dünya çapında ısıtma sektöründe iş yapan firmadır. Bu sektörde oldukça tecrübelidir. Bir çok ülkede merkezi bulunan Ferroli’nin, Türkiye’de de Bursa’da merkezi vardır. 

Ferroli Firmasının Kombi Çeşitleri

Ferroli firmasının ürettiği dört tane yoğuşmalı kombi modeli vardır. Biz bu yazımızda bunlardan üç tanesini sizlerle paylaşacağız daha fazlası için Ferroli’nin sitesine bakabilirsiniz

  1. Bluehelix Prima Yoğuşmalı Kombi: Hem kalorifer ısıtması hem de sıcak su kullanım suyu üretiminde A sınıfı verimliliği ile bizi karşılayan bu model çok ilgi çekmektedir.
  2. Divacondens Yoğuşmalı Kombi: 25,9 kW ve 29 KW’lik iki birbirinden farklı kapasite seçeneği ile gelen Divacondens ayrıca yoğuşma teknolojisi ile %103,6’lık verim elde edebilmektedir. 
  3. Bluehelix Tech Yoğuşmalı Kombi:  Ferroli Patentli titanyum alaşımlı AISI 316 paslanmaz çelik, sert yoğuşma sularına karşı son derece dayanıklı yoğuşma esanjörü taşıyan bu model en sevilen modellerden biridir.

Ferroli Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Ferroli kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Ferroli Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Ferroli Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

FERROLİ KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN