Ariston Kombi Servisi

Ariston kombi servisi

Bu yazımızda Ariston kombi servisi hizmetimiz ve Ariston ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Ariston kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

ARİSTON KOMBİ SERVİSİ

Ariston Thermo, Başta Ariston, Chaffoteaux, Elco, Racold, Atag, NTI, HTP,Cuenod, Ecoflam ve Thermowatt markaları altında pazarlanan ısıtma sistemleri ve ilgili ürünleri üreten İtalyan şirkettir. Ariston, ısıtma yönündeki araştırmalar sayesinde kombi sektöründe öne çıkan firmalardan birisi haline gelmiştir. Ariston’un ısıtma sistemleri dünya çapında kullanılır.

Ariston Firmasının Kombi Çeşitleri

Ariston firmasının ürettiği dört tane yoğuşmalı, dört tane yoğuşmasız kombi modeli vardır. Biz bu yazımızda bunlardan üç tanesini sizlerle paylaşacağız daha fazlası için Ariston’un sitesine bakabilirsiniz

  1. Cares S Yoğuşmalı Kombi: Yeni Paslanmaz Çelik yoğuşalı ısı esanjörü ile dikkat çeken Cares S, tasarruf açısından kademe atlamaktadır. Ayrıca opsiyonel kit ile kullanıcının isteğine göre LPG uyumu da bulunur.

  2. Alteas One Yoğuşmalı Kombi: Bu modelin kullanıcıya verdiği söz, “Daha iyi ısıtma, Daha Güvenilir”  şeklindedir. Ayrıca mükemmel verim sistemiyle A+ Enerji sınıfına dahil olmuştur.

  3. Alteas X Yoğuşmasız Kombi: AlteasX, duvar tipi konvansiyonel kombi modeli premium tasarımı ve yüksek verimlilik sistemiyle evinize lüks katıyor. 

Ariston Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Ariston kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Ariston Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Ariston Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

ARİSTON KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN