Baymak Kombi Servisi

istanbul baymak kombi servisi

Bu yazımızda Baymak kombi servisi hizmetimiz ve Baymak ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Baymak kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

Baymak şirketi Türkiye merkezli lup ısıtma ve soğutma sektöründe yıllardır çalışan ve bu konuda oldukça tecrübeli lan firmalardandır. 1967 tarihinde kurulan Baymak firmasının Türkiye genelinde 1000′ den fazla bayisi ve 2100’den fazla satış noktası bulundurmaktadır. Baymak’ın ürettiği kombiler sektördeki fiyat performans avantajları ile ön plana çıkmaktadır.

Baymak Firmasının Kombi Çeşitleri

Baymak firmasının güncel olarak imalatını yaptığı birçok kombi modeli vardır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir.

  1. Baymak Luna Avant 24LN Yoğuşmalı Model: Bu model ile baymak, Low NOx yoğuşma teknolojisi kullanarak düşük yakıt sarfiyatı yapmıştır. 
  2. Baymak Lunatec Tam Yoğuşmalı Model: Baymak şirketinin en yeni ve teknolojik ürünü olarak birçok özellik barındırıyor. Bunlardan en dikkat çekeni ise su ön ısıtma özelliği ile yüksek sıcak su konforu ve kompakt tasarımı ile ön plana çıkıyor.
  3. Baymak Eco CT 20 Tam Yoğuşmalı Model: Bu modelde Baymak, kompakt tasarımı sayesinde teknolojisinden öğün vermeyerek alandan tasarruf etmeyi hedeflemiş ve başarılı da olmuştur.
  4.  Baymak Duotec DHW Tam Yoğuşmalı Model: Baymak’ın bu kombi modelinde yüksek sıcak su talepleri için eşsiz bir çözümler getirecek teknolojiler var.
  5. Baymak Duotec Compact Tam Yoğuşmalı Model: Duotec Compact modeli Premix yanma teknolojisi ile yüksek tasarruf sağlama özelliği taşıyor.
  6. Baymak Yeni Idee Tam Yoğuşmalı Model: Baymak’ın bu yeni modeli kullanıcılarına Premix Tam Yoğuşma Teknolojisi ile tam tasarruf sağlıyor.

Baymak Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Baymak kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Baymak Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

BAYMAK KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN