Baykan Kombi Servisi

istanbul baykan kombi servisi

Bu yazımızda Baykan kombi servisi hizmetimiz ve Baykan ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Baykan kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

BAYKAN KOMBİ SERVİSİ

Baykan ısıtma sektörünün genç ve dinamik firması olarak 1987’de kurulmuştur. Isıtma alanında Türkiye çapında büyük ödüller alan Baykan, ürettiği kombilerle dikkat çekmektedir. Türkiye çapında ürettiği kombiler severek kullanılır ve birçok evi ısıtır.

Baykan Firmasının Kombi Çeşitleri

Baykan firmasının ürettiği sekiz tane klasik, 1 tane yoğuşmalı kombi modeli vardır. Biz bu yazımızda bunlardan üç tanesini sizlerle paylaşacağız daha fazlası için Baykan’ın sitesine bakabilirsiniz

  1. Baykan Güneş Premix Yoğuşmalı Kombi: Bu model kullanıcılara %107,2 oranla yüksek verim sağlar.
  2. Baykan Ay Klasik Kombi: %94 oranla yüksek verim sağlayan bu kombi yoğuşmalı değil klasik kombi türündendir. 
  3. Baykan Mars Klasik Kombi: İki esanjör yardımıyla %94 oranla yüksek verim sağlayan bu kombi yoğuşmalı değil klasik kombi türündendir. 

Baykan Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Baykan kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Baykan Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Baykan Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

BAYKAN KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN