Sarıyer Kombi Servisi

Sarıyer kombi servisi

İstanbul’un en kuzeyinde yer alan ilçelerden biri olan Sarıyer, 276,407 nüfus, 38 mahalle ve 151 km2 Yüzölçümüne sahiptir. İlçe, hem İstanbul Boğazı’na hem de Karadeniz’e bağlıdır. İlçedeki bazı yapıların Bizans döneminden kaldığı söylenir. Sarıyer sokaklarında antik binalar görebilirsiniz. Ayrıca Baltaliman Köyü’nün türklerin ilk yerleşim yeri olduğu da söylentiler arasındadır. Aynı zamanda Sarıyer hem doğal hem de tarihsel açıdan oldukça zengindir. Çırçır, Hünkar, Kocataş ve Sultan suları küçük akarsular olmasına karşın çok eskilerden beri İstanbul’un su ihtiyacını karşılamada yardımcı olmuşlardır.

Sarıyer Kombi Servisi

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak Sarıyer ilçesi merkez olmak üzere, İstanbul’un her ilçesine kombi servisi, kombi bakımı, kombi temizliği, kombi yedek parça değişimi ve satımı, petek temizleme vb. hizmetleri sunuyoruz. +90 532 161 46 96 numaralı WhatsApp çağrı merkezimize ulaşarak hemen kombi servisimizi çağırabilirsiniz. 4 saat içinde İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun kapınıza kadar uzman teknisyenlerimizi gönderiyor ve sizin kombi ile ilgili arızanızı anında gideriyoruz.

 

Kombi Revizyonu avantajları

Sarıyer Kombi Servisi Hizmetleri

Sarıyer kombi servisi talep ettiğinizde sizlere vereceğimiz hizmetler aşağıda sıralanmıştır.

  • Düzenli aralıklarla kombi bakımı hizmeti: Kombi bakımının en az yılda 1 kez yapılması gereklidir. Kombiler bakıma muhtaç cihazlardır ve eğer bakımları çok geciktirilirse arıza çıkaracaklardır.
  • Kombi arıza tamir hizmeti: Kombiniz arızalandığı zaman uzman teknisyenlerimizi göndeririz ve kombinizi tamir ettiririz.
  • Kombi temizliği hizmeti: Kombinizde yıllardır biriken kir ve tozları temizleriz.
  • Kombi arızalı parça değişimi hizmeti: Kombinizin içindeki bir parça arızalandıysa ve onun yüzünden kombiniz çalışmıyorsa o parçayı değiştiririz.
  • Kombi revizyonu hizmeti: Kombinizi atölyemize alıp içindeki bütün parçaları ve kendisini en ince ayrıntısına kadar onaran ve temizleyen hizmettir.
  • Petek temizliği hizmeti: Kalorifer peteklerinizi temizleyen ve peteklerden daha fazla ısınmanızı sağlayan hizmetimizdir.

Sarıyer Demirdöküm Kombi Servisi

Firmamız uzman teknisyenlerimizle Sarıyerde Demirdöküm kombi servisi hizmeti de sunmaktadır. Firmamızın uzman teknik ekibi Demirdöküm markasının kombi modellerine oldukça alışkındır. Demirdöküm, ürettiği kaliteli kombilerle halihazırda Türkiye’de en çok kullanılan ve tercih edilen kombi markalarından biridir. Uzman teknisyenlerimiz servis amacıyla gittiği evlerde sıkça Demirdöküm marka kombilere rastladığı için bu markanın modellerini ezbere bilir ve sizin için en hızlı ve en iyisini yapar diyebiliriz. Hem de garantili bir hizmet sunarlar. Demirdöküm kombi servisi için +90 532 161 46 96 numaralı çağrı merkezimizden hemen iletişime geçebilirsiniz. “Demirdöküm Kombi Servisi” adlı makalemizi incelerek bu konu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sarıyer ECA Kombi Servisi

ECA model kombilerin özellikle Türkiye piyasasında oldukça popüler olmasının yanı sıra performans ve kalite bakımından da oldukça iyidir. Yıllardır bu işi yapan ve uzmanlık seviyesine ulaşmış kombi teknisyenlerimizin sunduğu Sarıyer ECA kombi servisi hizmetimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin. İrtibat numarası: +90 532 161 46 96 . ECA Kombi Servisi adlı sayfamızı inceleyerek bu konu hakkında daha derin bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sarıyer Baymak Kombi Servisi

Baymak özellikle fiyat performans modelleri sayesinde Türkiye piyasasında oldukça yüksek sıralamalara çıkmıştır.  Firmamızın Sarıyer Baymak Kombi Servisi hizmeti bulunmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılan kombi servisi hizmetimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin. İrtibat no: +90 532 161 46 96 .Ayrıca “Baymak Kombi Servisi” adlı sayfamızı inceleyerek Baymak Kombi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Sarıyer Buderus Kombi Servisi

Buderus kombi sektöründe üst sıralarda yarışan markalardan biridir. Türkiye pazarında da aktifliğini koruyan Buderus modellerinin, Sarıyer ilçesinde sıkça kullanıldığını tespit ettik. Firmamızın uzman teknisyenleri tarafından yapılan Sarıyer Buderus Kombi Servisi hizmetimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin. İrtibat no: +90 532 161 46 96

Sarıyer Kombi Ustası

Sarıyer kombi ustası, kombi alanında uzman olmuş teknisyenlere verilen isimdir. Özellikle kış aylarında yoğun olarak çalışan kombiler arızaya meyilli cihazlardır. Bakıma muhtaçlardır. Bakımı yapılmayan kombiler arızalanır ve çalışmayı durdurur. Bu noktada devreye kombi ustaları girmektedir. Kombi ustaları kombinizi elden geçirir ve en ince ayrıntısına kadar tamirini ve bakımını yapar. GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun, uzman kombi ustalarımızı kapınıza kadar gönderiyoruz. Sizler için her zaman en iyi kombi ustamızı gönderir ve sizi kombi sıkıntısından kurtarırız. “İstanbul Kombi Ustası” adlı makalemizi inceleyerek bu konu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz

kombi arizaları

Sarıyer Kombi Arıza

Sarıyer kombi arıza özellikle kış aylarında yoğun aranan bir konudur. Çünkü kombilerin birçok arıza çeşidi vardır. Bunlardan en sık rastlananları kombi bakımsızlığından dolayı oluşan arızalardır. Kombilerin belirli bir ömrü vardır. Uluslararası standartlara göre bu süre 10 yıldır. Ancak bakımsızlık, kombinin ömrünü kısaltır ve birçok arızaya sebep olur. Tabii ki kombi arıza yaptıkça daha da kötü duruma gelir ve en sonunda tamamiyle bozulur. Periyodik bakım yapmak şarttır.

Parçaların sıkıntılarından dolayı da arıza çıkabilir tabii ki. Örneğin elektronik kart, ani voltaj değişkenliklerine dayanamaz ve yanar. Bunu önlemenin yolu radyatör almaktır veya kombi filtresi tıkanmış olabilir. Bunun çözümü de filtreyi temizlemektir vb. her parçanın kendi arızası vardır. Bunların bazıları kullanıcı tarafından çözülebilecek olsa da uzman bir teknisyen olmadan yapılacak her hamle arızaya yol açabilir. GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak İstanbul’un her ilçesine verdiğimiz kombi servisi, kombi bakımı, kombi temizliği vb. hizmetlerimizden yararlanmak için hemen irtibata geçin. İrtibat no: +90 532 161 46 96 . Ayrıca “Kombi Arıza Çeşitleri Ve Çözümleri” adlı makalemizi inceleyerek kombi arızaları konusunda daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sarıyer Kombi Bakım 

Sarıyer kombi bakımı yukarıda bahsettiğimiz gibi çok önemlidir. Bakımı yapılmayan kombiler eninde sonunda arıza yapacaktır. Bunu önlemek amacıyla kombi bakımı yapılır. Çoğu müşteri bir kez bakım yaptırır ve bir daha aklının ucundan bile bakım yaptırmak geçmez. Bu çok yanlış bir düşüncedir. Kombi bakımı periyodik olarak yapılmalıdır. Böylece oluşma ihtimali olan arızaların önüne geçilir. Uzman teknisyenlerimiz tarafından önerilen bakım yaptırma aralığı 1 yıldır. Yani 1 yıl arayla kombi bakımı yaptırmak en sağlıklı seçenektir. Kombi bakımı konusunda daha detaylı bilgiye sahip olmak için “Kombi Bakımı” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kombi Revizyonu nedir

Sarıyer Kombi Tamiri

Uzman teknisyenlerimizle Sarıyer kombi tamiri hizmeti sunuyoruz. Bildiğiniz üzere kombiler arızaya meyilli aygıtlardır. Bakıma, temizliğe ihtiyaç duyarlar. İhtiyaçları karşılanmadığı sürece sürekli olarak arıza yaparlar. Özellikle soğuk kış günlerinde kombiniz çalışmadığı zaman konforunuz hızla düşer. Burada kombi tamircisi devreye giriyor. Kombi tamircisi, kapınıza kadar gelir, arızayı tespit eder ve en doğru hamlelerle tamir eder. GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak sadece Sarıyer değil, İstanbul’un bütün ilçelerine kombi tamiri, kombi servisi, kombi temizliği, kombi bakımı vb. hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul’un hangi ilçesinde yaşadığınız önemli değil. Hemen iletişime geçin, 4 saat içinde kapınızda olalım. İrtibat no: +90 532 161 46 96 

Sarıyer Kombi Tesisat

Sarıyer kombi tesisat arayışı içindeyseniz uzman teknisyen ekibimiz tarafından yapılan kombi tesisatı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kombi seçerken evin metrekaresine veya kaldırabileceği maksimum kombi modeline bakılmadan kullanıcı kendi kafasına göre kombi alınca tesisatta sıkıntılar çıkabiliyor. Kombi tesisatı hizmetimizden yaralanmak için hemen iletişime geçin. İrtibat no: +90 532 161 46 96

Sarıyer Kombi Arıza Kodları

Sarıyer kombi arıza kodları konusu çok geniş bir başlıktır. Bu sayfada bütün arıza kodlarını yazmamız uygun olmaz ancak kısaca bahsedebiliriz. Kombi arıza kodları, kombide hata meydana geldiğinde dijital ekranda veya ledler üzerinden, oluşan hatayı kullanıcıya ileten sistemdir. Her marka ve modelin hata kodları farklıdır. Kombi Hata Kodları sayfamızda her markanın her modelinin hata kodları bulunmaktadır.  

Sarıyer Kombi Montajı

Sarıyer kombi montajı işlemi uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir hizmettir. Genellikle evinize yeni kombi aldığınızda eskisinin sökümü ve yenisinin takılması işlemidir. Tabii ki de baca ayarları da yapılır. Sarıyer kombi montajı hizmetimiz sayesinde tamamıyla en ince ayrıntısına kadar ustaca kombinizi monte etmiş olursunuz.

Sarıyer Kombi Fiyatları

Sarıyer kombi fiyatları olarak, En ucuz kombi fiyatları ile en iyi kombi fiyatlarına internet üzerinde yaptığımız uzun araştırmalar sonucunda ulaşmış olduk. Bu bilgiyi sizler için birkaç marka üzerinden örnek vererek listeledik.

Demirdöküm Sıfır Kombi Fiyatları :

Demirdöküm Nitromix P24 Yoğuşmalı Kombi : 3.118 TL . Demirdöküm’ün bu modeli fiyat bakımından oldukça uygundur. Ancak Üst seviye bir kombi değildir.

Üst seviye kombiler genellikle 10.000 tl altından satılmaz.

ECA Sıfır Kombi Fiyatları:

ECA’nın Hermetik ve Yoğuşmalı kombi modellerinden bazılarının fiyatı;

  • ECA Confeo Plus Hermetik Kombi : 2.798 TL
  • ECA Citius Premix Tam Yoğuşmalı Kombi : 5.000 TL

Baymak Sıfır Kombi Fiyatları

  • Baymak Lambert 24 LXFl Hermetik Kombi : 1.750 TL
  • Baymak Lambert Attivo 24Ln Yoğuşmalı Kombi : 3.970 TL

İkinci El Kombi Fiyatları” ve “Sıfır Kombi Fiyatları” isimli makalelerimizi inceleyerek bu konu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sarıyer Kombi Yedek Parçaları

Sarıyer kombi yedek parçaları, kombinizdeki bir parça arızalandıysa ve yedek parçaya ihtiyacınız varsa, GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak kombinize uygun yedek parçayı İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun, kapınıza kadar getirip montaj yaparız. Sarıyer kombi yedek parçalarında, kombi anakart, kombi contası, devir daim pompası, genleşme tankı, tahliye vanası, sirkülasyon pompası ve buna benzer birçok  parça bizde mevcuttur.  Kombi parçaları hakkında daha detaylı bilgi ve ücret bilgisi için hemen irtibata geçin: +90 532 161 46 96 Numaralı WhatsApp çağrı merkezimize bağlanın. 4 saat içinde kapınızda olalım. Kombi yedek parçaları hakkında daha detaylı bilgilere erişebilmek için “Kombi Yedek Parçaları ve Çözümleri” adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Sarıyer Kombi Servisi İletişim

Sarıyer kombi servisi iletişim arayışı içindeyseniz, GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak alanında uzman teknisyenlerimizle sizlere sunduğumuz kombi bakımı, kombi servisi, kombi temizliği vb. hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin. İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun 4 saat içinde kapınıza kadar geliyoruz.

garanti kombi servisi istanbul çağrı merkezi
Bizi ARAYIN