Alarko Kombi Servisi

alarko kombi servisi

Bu yazımızda Alarko kombi servisi hizmetimiz ve Alarko ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Alarko kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

ALARKO KOMBİ SERVİSİ

1972 yılında, İshak Alaton ve Üzeyir Garih tarafından kurulan Alarko Holding, altyapı inşaatı, enerji, finans, gayrimenkul, hafif sanayi ve turizm sektörlerinde faaliyet yürütmekte olan İstanbul merkezlidir. Ayrıca ısıtma sistemlerinde de araştırmalar yapmış lup kombi sektörüne atılan firmalar arasındadır. Alarko’nun ürettiği kombiler senelerdir halkımızın evlerini ısıtıyor.

Alarko Firmasının Kombi Çeşitleri

Alarko firmasının ürettiği 7 tane yoğuşmalı, dört tane çift yoğuşmalı kombi modeli vardır. Biz bu yazımızda bunlardan üç tanesini sizlerle paylaşacağız daha fazlası için Alarko’nun sitesine bakabilirsiniz

  1. Alarko Seradens Super Plus SSP 20 Çift Yoğuşmalı Kombi: Türkiye’nin, hem ısıtmada, hem de kullanım suyunda yğuşma teknolojisi ile hem ekstra tasarruf, hem de daha ekonomik, daha bol ve daha hızlı sıcak sı üretimi sağlayabilen ilk kombisidir.

  2. Alarko Super Fit SUF 28 Premix Tam Yoğuşmalı Kombi: Alarko’nun bu kombi modeli, 25,6 cm derinliği ile en dar mutfak dolaplarına bile sığabileceğini iddia ediyor. Ayrıca ekonomik fiyatı ile kullanıcıların bir numaralı tercihi halinde.

  3. Alarko Seradens Super SRS 20 Tam Yoğuşmalı Kombi: Bu model Estetik ve modern dizaynı, sade ve yalın çizgileri, uzun ömürlülüğü ve paslanmaz çelik eşanjör özellikleriyle ön plana çıkmakta.

Alarko Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Alarko kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Alarko Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Alarko Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

ALARKO KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN