İkinci El Kombi Fiyatları

ikinci el kombi fiyatları

Sizin de bildiğiniz gibi gün geçtikçe katlanarak artan fiyatlar nedeniyle bir süre önce bakıp satın almak için plan yaptığımız ürünlere tekrar bakınca akıl almaz fiyatlar görebiliyoruz. Bu durumdan dolayı piyasayı takip etmek de bir hayli zorlaşıyor. İkinci el kombi fiyatları da bu durumdan etkilenmiş durumda. 

Sizler için Garanti Kombi Servisi’nin uzman ekibi olarak anlık ikinci el kombi fiyatlarını ve satın alırken dikkat edilmesi gerekenleri derledik. İyi okumalar dileriz.

Marka Marka İkinci El Kombi Fiyatları

Öncelikle belirtmek isteriz ki verdiğimiz fiyatlar anlık olarak yani 24/11/2021 tarihinde letgo ve sahibinden sitelerinden ekibimiz tarafından araştırılıp bulunan en ucuz ürünlerin fiyatlarıdır. Ayrıca kombi çeşitlerini Hermetik ve Yoğuşmalı olmak üzere ayırdık. Bu kombi çeşitleri hakkında bilgi sahibi değilseniz “Kombi Çeşitleri Nelerdir?” adlı makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

BAYMAK Kombi Fiyatları

Bildiğiniz gibi Baymak kombi sektöründe fiyat performans ürünleriyle öne çıkan firmalardan birisidir. Bu sebeple birçok Baymak kombi ilanı bulabilirsiniz. İşte bizim bulduğumuz en düşük fiyatlı ürünler; ikinci el kombi fiyatları

 • Baymak Hermetik Kombi : 1000 TL
 • Baymak Yarı Yoğuşmalı Kombi : 2000 TL
 • Baymak Tam Yoğuşmalı Kombi : 3250 TL

ECA Kombi Fiyatları

ECA da bu sektördeki öne çıkan markalardan biridir. İşte ekibimizin bulduğu en ucuz fiyatlar; ikinci el kombi fiyatları

 • ECA Hermetik Kombi : 1500 TL
 • ECA Yoğuşmalı Kombi : 2200 TL

 

DEMİRDÖKÜM Kombi Fiyatları

Demirdöküm de kalitesiyle öne çıkan yerli firmalardan biridir. İşte fiyatlar; ikinci el kombi fiyatları

 • Demirdöküm Hermetik Kombi : 2000TL 
 • Demirdöküm Yoğuşmalı Kombi : 2200 TL 
 • Demirdöküm Yeni Model Yoğuşmalı Kombi : 3750 TL

 

VAİLLANT Kombi Fiyatları

Vaillant da kalitesiyle öne çıkan markalardan birisidir. Vaillant Hermetik modelleri çok bulunuyor fakat Yoğuşmalı modellerin ikinci elini bulmak bir hayli zor. İşte fiyatlar; ikinci el kombi fiyatları

 • Vaillant Hermetik Kombi : 1800 TL
 • Vaillant Yoğuşmalı Kombi : 4000 TL

 

BEKO Kombi Fiyatları

Beko markasının en az ilgilendiği sektör olmasına rağmen diğer ürünlerinde olduğu gibi kalitesinden öğün vermiyor. İşte fiyatlar;ikinci el kombi fiyatları

 • Beko Hermetik Kombi : 1300 TL
 • Beko Yoğuşmalı Kombi : 4000 TL

 

BOSCH Kombi Fiyatları

Bosch markası da ülke çapında beyaz eşyalarıyla öne çıkan markalarından biridir. İşte Bosch kombi fiyatları; ikinci el kombi fiyatları

 • Bosch Hermetik Kombi : 1500 TL 
 • Bosch Yoğuşmalı Kombi : 4100 TL

 

VİESSMANN Kombi Fiyatları

Viessmann kombi sektörüne yıllarını vermiş ve bu konuda tecrübeli bir markadır. İşte Viessmann kombi fiyatları;  ikinci el kombi fiyatları

 • Viessmann Hermetik Kombi : 1500 TL
 • Viessmann Yoğuşmalı Kombi : 3250 TL

24/11/2021 tarihindeki ikinci el kombi fiyatları böyleydi. İyi günler, iyi çalışmalar dileriz.

Garanti Kombi Servisimiz ve Kombi Tamircilerimiz

Alanında uzman kombi tamircilerinden oluşan servisimiz sizlere itina ile hizmet vermektedir. Bizlere çağrı merkezimizden ulaşın, sizlere randevu oluşturalım ve en kısa zamanda arızanın giderilmesi veya kombi bakımına dair işlemlerimizi yapalım.

Tüm Marka ve Modellere Hizmet 

Garanti kombi servisimiz, Demirdöküm, E.C.A, Vaillant, Beko, Baymak, Protherm, Viessmann, Termoteknik ve Baykan olmak üzere tüm kombi ve modellere hizmet vermektedir.

Güvenilir, Tecrübeli Servis

Servisimiz yetki belgeli uzman personellerden oluşmaktadır. Gerekli nezaket kurallarına uyarak evinize / işyerinize konuk olmaktadır.

Covid-19 Tedbirlerine Harfiyen Uyan Servis

Servisimiz randevu saatinde maske kullanımı konusunda hassas olan personelimizle birlikte sizlere konuk olmakta ve evdeki / işyerindeki hane halkı ile yakından temas etmeden işlerini profesyonel bir şekilde tamamlamaktadır.

Garantili Servis

Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.
Servis ve parça değişimi kayıt altına alınır bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis

İstediğiniz gün ve saatte servis talep ederek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz. Randevu talep ettikten 4 saat içinde sizlere konuk olmaktayız.

Her zaman Ulaşılabilir ve Danışılabilir Servis

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili danışmanlık yapmakta ve öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlamaktayız.. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

garanti kombi servisi istanbul çağrı merkezi

Randevu için ARAYIN