NEDEN SIFIR KOMBİ ALMALIYIM?

2.el mi yoksa sıfır kombi mi almalıyız

NEDEN SIFIR KOMBİ ALMALIYIM?

“Neden sıfır kombi almalıyım?” sorusu bir çok ev ve işyeri sahiplerinin aklına kazınmış durumda. Bu soruyu sizler için yanıtlamaya çalıştık. İyi okumalar…

Günlük yaşantımızın bir parçası olan kombileri seçerken dikkatli olmak çok önemlidir. Alacağınız kombinin sizi uzun vadede ayakta tutmasını beklersiniz ki bu çok doğaldır. İkinci el kombiler, bozulmaya meyillidir. Sık sık arıza yapar ve tamir ister. Sıfır kombi satın almak, hem içinizi rahat tutacaktır hem de iyi performans verecektir.

Kombi bakımı yapmak bu işin kilit noktalarından birisidir. Eğer bakım yapmazsanız kombinizin ömrü kısalır ve arıza çıkarır. GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak kombi bakımı, kombi servisi gibi hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.

HANGİ KOMBİ TÜRÜNÜ TERCİH ETMELİYİM?

Kombilerin birçok türü vardır. Her eve her türlü kombi alınamaz. Bazı evler, bazı kombileri desteklemeyebilir. Evinizin metrekaresine göre de farklı güç seviyelerindeki kombileri tercih etmelisiniz.

Örnek verecek olursak;

  • Eviniz 50 ila 140 m2 arasında ise 20.000’lik kombileri tercih etmeniz uygundur.
  • Eviniz 140 ila 200 m2 arasında ise 24.000’lik veya 26.000’lik kombileri tercih etmeniz uygundur.
  • Eviniz 200 m2 ve üzeri ise 30.000’lik veya 35.000’lik kombileri tercih etmeniz uygundur.

YOĞUŞMALI VE TAM YOĞUŞMALI KOMBİ NEDİR?

Yoğuşmalı kombiler kullanılan gazı ayrıştırıp geri dönüştürür. Bu sayede gaz, tekrar kullanılabilir ve doğayı temiz tutar. Yoğuşmalı kombiler bu işlem sayesinde doğalgaz kullanımında tasarruf yapar ve fatura yükünüzü hafifletir. Faturalarınızda yaklaşık olarak %25 ila %35 arasında düşüş görebilirsiniz.

Tam yoğuşmalı kombiler ise bu teknolojinin ilerlemiş versiyonudur ve daha fazla tasarruf yapar.

Unutmayın ki her ev yoğuşmalı kombi desteklemez.

EVİMİN YOĞUŞMALI KOMBİ DESTEKLEYEBİLDİĞİNİ NASIL ÖĞRENİRİM?

Yoğuşmalı kombiler bulaşık makinesinin su giderine yoğuşma suyunu akıtmak zorundadır. Aksi taktirde yoğuşmalı kombi takılamaz. Eğer bu kriter size sorun çıkarmıyorsa sonraki adım olarak İGDAŞ’tan kombi değişim belgesi almanız gerekmektedir. Bu şekilde yoğuşmalı kombiye geçebilirsiniz.

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak sunduğumuz kombi servis hizmetleri…

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan  garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

“Neden sıfır kombi almalıyım?” sorunuzu cevapladık. İyi günler, iyi çalışmalar dileriz…

Bizi ARAYIN