istanbul kombi servisi atasehir uskudar kadikoy umraniye maltepe pendik

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ'Nİ TANIYIN...

Biz Kimiz?

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ; 2003 tarihinden bu yana marka-model-çeşit ayırımı olmaksızın kendisine gelen her tür kombi arızasında çözüm niteliğinde bilgiler sunarak, talepler doğrultusunda gerekli işlemleri yerinde uygulayarak tüm müşterilerine yardımcı olmaktadır. Kombiniz ile alakalı aklınıza takılan her sorunun yanıtı ve sorunlarınızın çözümü için GARANTİ KOMBİ SERVİSİ İstanbul’un tüm noktalarında 7/24 Hizmetinizde!

Ne İş Yaparız?

Kombiler; ev, ofis ve işyerleri için ısınma amaçlı kullanımda artık vazgeçilmez cihazlar oldu. Acil bir durumda bizi aradığınızda, aramanızı aldıktan sonraki 4 saat içinde size yardımcı olmak için evde olacağımızı taahhüt ediyoruz. Artan kombi servis taleplerine hızlı cevap vermek için her zaman kendimizi bu alanda geliştirdik.

Kombi servisi hizmetlerine 2003 yılından itibaren Arçelik, Buderus, Vaillant, Bosch, Viessman, Baymak, Baykan, Protherm, Eca, Alarko, Ariston, Demirdöküm, Airfel, Wolf, Ferroli marka kombilerle ilgili tamir, bakım, montaj ve petek temizliği işlerinizi hızlı, güvenilir, kaliteli, orijinal yedek parça kullanarak, garantili ve yerinde hizmet vermekteyiz. Kombi arızalandığında arıza kodları ile size durumu bildirir. Arıza kodları sayesinde kombi arıza sebebini anlayabilirsiniz. Kombi servisi çağırmadan önce arıza kodu veriyorsa anlamını öğrenip resetleme sonucunda arızayı giderebilirsiniz.

İstanbul’da en güvenilir kombi tamircisi olan servisimiz, uzun yıllardan bu yana kombi arızalarında servis ihtiyacına hızlı, garantili ve yerinde çözüm hizmeti vermektedir. Kombi onarım taleplerine hızlı cevap vermemiz, işimizi gelişigüzel acele yaptığımız anlamına gelmez. Aksine oluşan arızaya hızlı bir şekilde müdahale ederek sizin hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, bakımı, arızası, onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekiplerimizle yerinde yapmaktayız. Kombiler; genleşme tankı, hava akış şalteri, baca, ısı sensörleri, eşanjör, pompa, fan motoru, termostat, kontrol panosu ve elektronik anakart gibi birçok parçaların bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Bu kadar çok parçadan oluşan kombi kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde arızalar gösterebilir.

En zor zamanlarınızda, kombi tamirinizi yapalım ve evinizi ısıtalım. Garanti Kombi servisi, sorunlarınıza garantili çözümler sunar.