Daikin Kombi Servisi

daikin kombi servisi

Bu yazımızda Daikin kombi servisi hizmetimiz ve Daikin ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Daikin kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

DAİKİN KOMBİ SERVİSİ

1924 yılında Akira Yamada tarafından Japonya’da kurulan Daikin Industries Ltd. Şti. kombi, klima yani ısıtma alanında oldukça güçlü, tecrübeli ve kaliteli bir firmadır. Ülkemiz de dahil olmak üzere birçok ülkede merkezleri bulunur. Ürettiği modellerde ileri seviye Japon teknolojilerini kullanarak evleri ısıtır ve konforu yüksek seviyede tutar. 

Daikin Firmasının Kombi Çeşitleri

Daikin firmasının güncel olarak imalatını yaptığı altı kombi modeli vardır. 

Premix NDJ 35 KW Tam Yoğuşmalı Kombi

Sadece 35 değil, 23 ve 24 Kw seçenekleri ile müşteriye seçme kolaylığı sağlayan bu model, A sınıfı enerjisi ile dikkat çekiyor.

Condense-ErP 24 kW Yoğuşmalı Kombi

Erp yönetmenliğine uygun olan en yeni ve en uygun fiyatlı kombi modeli olan Condense-ErP, yüksek tasarruf ve frekans kontrollü pompası ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Premix NDJ-T 35 KW Tam Yoğuşmalı Kombi

Premix NDJ modelinden farkı, bu modelin yüksek sıcak su kapasitesidir. Tank model olarak kayıtlara geçen bu model, performans açısından tam bir başyapıt. 

Daikin Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Daikin kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Daikin Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

DAİKİN KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN