Buderus Kombi Servisi

Buderus kombi servisi

Bu yazımızda Buderus kombi servisi hizmetimiz ve Buderus ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Buderus kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

BUDERUS KOMBİ SERVİSİ

Buderus,14 Mart 1731’de Johann Wilhelm Buderus  tarafından kuruldu. Buderus avrupanın en büyük döküm şirketleri arasında yer alır. Ayrıca ısıtma sektörüne atılmış ve büyük başarı elde etmiştir. Kombi konusunda oldukça tecrübeli olan Buderus, ürettiği kombilerle evlerimizi sıcak tutar.

Buderus Firmasının Kombi Çeşitleri

Buderus firmasının ürettiği beş tane yoğuşmalı kombi modeli vardır. Biz bu yazımızda bunlardan üç tanesini sizlerle paylaşacağız daha fazlası için Buderus’un sitesine bakabilirsiniz

  1. Logamax plus GB022i Yoğuşmalı Kombi: Buderus’un bu modeli kullanıcılara 26kW ile yüksek sıcak kullanım suyu kapasitesi sunuyor. Ayrıca 1:5 geniş modülasyon saralığı sayesinde yüksek verimlilik elde etmek mümkün

  2. Logamax plus GB122i Yoğuşmalı Kombi: Kompakt ve sağlam tasarımı ile kullanıcıların ilgisini çeken Logomax plus GB122i, A+ yüksek enerji verimliliği özelliği ile tasarruf yapıyor.

  3. Logamax plus GB172i Yoğuşmalı Kombi: 24, 30 kW ısıtma ve 28, 35 kW sıcak su kapasite seçenekleri sunan Logomax plus GB172i, ayrıca %93 yüksek verim değeri ve çok düşük gaz tüketimi ile evlerimizi ısıtıyor.

Buderus Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Buderus kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Buderus Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Buderus Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

BUDERUS KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN