Immergas Kombi Servisi

istanbul immergas kombi servisi

Bu yazımızda Immergas kombi servisi hizmetimiz ve Immergas ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Immergas kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

IMMERGAS KOMBİ SERVİSİ

Immergas, dünyanın çeşitli bölgelerinde alt kuruluşları olan Immerfin Holding’in kurduğu firmadır. Immergas firması, ısıtma sektörüne hizmet verir. Kombilerde oldukça tecrübeli olan Immergas’ın kombileri kullanıcılar tarafından severek kullanılır.

Immergas Firmasının Kombi Çeşitleri

Immergas firmasının ürettiği beş tane yoğuşmalı kombi modeli vardır. Biz bu yazımızda bunlardan üç tanesini sizlerle paylaşacağız daha fazlası için Immergas’ın sitesine bakabilirsiniz

  1. Victrix Tera 38 1 Yoğuşmalı Kombi: Bu model yüksek enerji verimliliği, kompakt boyutu ve dijital ekranıyla dikkat çekiyor. Kulanıcılar tarafından sevilen bu ürünü Immergas bayilerinden satın alabilirsiniz.
  2. Victrix Zeus 25 Yoğuşmalı Kombi: Victrix Zeus 25, kullanıcılara bol ve kesintisiz sıcak su ve daha fazla konforla tasarruf sağlıyor.
  3. Victrix Zeus 32 Yoğuşmalı Kombi: Victrix Zeus 32 Yüksek enerji verimliliği, bol ve kesintisiz sıcak su ve daha fazla konforla tasarruf sağlıyor.

Immergas Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Immergas kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Immergas Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Immergas Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

IMMERGAS KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN