Bosch Kombi Servisi

istanbul bosch kombi servisi

Bu yazımızda Bosch kombi servisi hizmetimiz ve Bosch ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Bosch kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

BOSCH KOMBİ SERVİSİ

Bosch, Robert Bosch GmbH tarafından kurulan Gerlingen, Stuttgart, Almanya merkezli bir şirkettir. Adını kurucusundan alan Bosch firması günümüzde dünyanın en büyük otomotiv parça sağlayıcısıdır. Ayrıca Bosch, beyaz eşya sektöründe de aktif olarak iş yapmaktadır. Kombiler de beyaz eşya kategorisine giren aygıtlardan olduğu için o konuda da oldukça tecrübelidir.

Bosch Firmasının Kombi Çeşitleri

Bosch firmasının ürettiği altı tane yoğuşmalı kombi modeli vardır. Biz bu yazımızda bunlardan üç tanesini sizlerle paylaşacağız daha fazlası için Bosch termo teknoloji sitesine bakabilirsiniz

  1. Bosch Condens 7000i W Yoğuşmalı Kombi: Condens 7000i W modeli modern ve şık tasarımı ile öne çıkıyor. Ayrıca Bosch kombi ailesinin en yeni ve teknolojik açıdan ilerde olan modelidir. Sessiz çalışma, Kolay kurulum ve oda termostatlarıyla olan uyum özellikleri dikkat çekiyor.

  2. Bosch Condens 2300i W Yoğuşmalı Kombi: Bu model kullanım açısından sağladığı kolaylık ile öne çıkıyor. Çok sessiz çalışma özelliği ve son derece verimli yapısıyla doğalgaz faturanızda düşüş yaşamanızı sağlayabilir.
  3. Bosch Condens 2200i W Yoğuşmalı Kombi: Bu model Bosch kombi ailesinin en sessiz kombisi olarak adlandırılıyor. Ayrıca kullanıcıyı zamandan ve paradan tasarruf ve kompakt tasarımıyla mutlu ediyor.

Bosch Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Bosch kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için Bosch Kombi Hata Kodları sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Bosch Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

BOSCH KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN