Airfel Kombi Servisi

airfel kombi servisi

Bu yazımızda Airfel kombi servisi hizmetimiz ve Airfel ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Airfel kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

AİRFEL KOMBİ SERVİSİ

Japon firması Daikin, 2011 yılında Airfel’i satın alarak Türkiye’nin ısıtma sektöründe büyük bir giriş yapmıştır. Daikin firması 1924 yılında Akira Yamada tarafından kurulmuştur. Denizaltında yaptığı soğutma sistemleri II. Dünya Savaşı’nda çok yararlı olmuştur.

Airfel Firmasının Kombi Çeşitleri

Airfel firmasının ürettiği altı tane yoğuşmalı kombi modeli vardır. Biz bu yazımızda bunlardan üç tanesini sizlerle paylaşacağız daha fazlası için Airfel’in sitesine bakabilirsiniz

  1. Maestro Smart Premix 28 kW Tam Yoğuşmalı Kombi:  Özellikle şıklığı ile ön plana çıkan bu modelin sektördeki açık ara en şık kombi modeli olduğunu söylemek yanlış olmaz. Şıklığının yanı sıra gelişmiş teknolojik özellikleri ile de dikkat çekiyor.

  2. Dijital Premix 38 kW Yoğuşmalı Kombi: Bu model ErP yönetmeliklerine olan uygunluğu ve frekans kntrollü pompası ile dikkatleri üzerine çekiyor.

  3. Digifel Condense 24kW-ALX SB Yoğuşmasız Kombi: Airfel’in ErP düşük NOx yönetmeliklerine uygun olan yeni yoğuşmalı kombisidir. Frekans kontrollü pompa ve yüksek ısı verimi bu kombinin öne çıkan özelliklerinden.

AirfelKombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Airfel kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Airfel Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Airfel Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

AİRFEL KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN