ECA Kombi Servisi

istanbul eca kombi servisi

Bu yazımızda ECA kombi servisi hizmetimiz ve ECA ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  ECA kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

ECA KOMBİ SERVİSİ

ECA, zamanında Türkiye’nin köklü ailelerinden olan Elginkan ailesi tarafından kurulmuştur. ECA uzun yıllar boyunca ısıtma ve soğutma alanında yaptığı çalışmalar sayesinde sadece sektörde değil müşterilerin gözünde de yüksek sıralara çıkmıştır. Yüksek teknolojileriyle müşterilerine lüks bir yaşam sürdürmeyi amaçlayan ECA işinde başarılıdır.

ECA Firmasının Kombi Çeşitleri

ECA firmasının güncel olarak imalatını yaptığı dört kombi modeli vardır. 

  1. Confeo Premix Model: Bu modelin sunduğu avantajlardan biri, %107.5 verim ile çalışması ve A sınıfı enerji vermesidir. Otomatik su doldurma sistemi ve güneş enerjisi uyumu özellikleriyle de dikkat çekmekte
  2. Proteus Premix Model: ECA bu model ile ErP A enerji verimliliği, sessiz çalışma özelliği, oda termostatı ile kontrol edilebilme özelliklerini sunmuştur.
  3. Calora Premix Model: Bu model minimal boyutuyla alandan tassarruf etmenizi ve bunu yaparken teknolojisinden öğün vermemeyi hedefliyor. Sessiz çalışma, homojen yanma sağlayan brütör tasarımı, donmaya karşı koruma gibi özellikler bu ürünü ön plana çıkartıyor.
  4. Citius Premix Model: Citius Premix ile kalorifer devresi için eko ve konfor modunu kullanabilirsiniz. Çift eşanjör, 17 farklı emniyet sistemi ile dikkat çeken bu model ECA’nın yüksek satan modelleri arasında

ECA Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

ECA kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “ECA Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

ECA Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

ECA KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN