Fatih Kombi Servisi

Fatih kombi servisi

Fatih kombi servisi arayışınız olduğunu öğrendik. Firmamız olarak sizlere arayışınıza en uygun bilgileri sunmak ve hizmet vermek isteriz. Garanti Kombi Servisi, markası adında İstanbul’un her noktasında kombi bakım, onarım ve satış hizmeti vermekteyiz. Öncelikle sizlere bazı bilgileri hatırlatmak isteriz:

“Garanti Kombi Servisi Ne İş Yapar?”

Canlılar gibi kombiler de bakım ister. Bakımsız kombiler arıza veya hata yapmaya meyillidir. Düzenli bakımları yapılmayan kombiler en nihayetinde arıza çıkaracaktır. Bu kaçınılmazdır. Bu noktada kombi servisleri sahneye çıkar. Kombi arızası için bakım ve onarım yapacak 2 tür kombi servisi vardır. Yetkili servis ve özel servis. Yetkili servisler sadece belli marka kombiler için hizmet vermektedirler. Marka adı altında hizmet verdiklerinden dolayı fiyat politikaları size yüksek gelebilir. Özel servisler ise yetkili kombi bakım ve onarım uzmanları ile çalıştıklarından dolayı birçok kombi çeşidi için hizmet verebilmektedirler. Garanti Kombi Servisi olarak uzman ekibimizle tüm marka ve modellere bakım, onarım hizmeti sunmaktayız.

Garanti Kombi Servisi Hizmetleri Nelerdir?

  • Periyodik olarak kombi bakım hizmeti: Düzenli olarak yapılan kombi hizmetidir.
  • Kombi hata ve arıza tamiri: Kombinizdeki arızaları tamir eden hizmettir.
  • Kombi temizliği: Kombinizi ve tüm mekanizmalarını içli, dışlı temizleyen hizmettir.
  • Kombideki arızalı parça değişimi: Kombinizdeki arızalı ve bozuk parçaları yenileriyle değiştiren hizmettir.
  • Kombi revizyonu: Kombinizin tüm mekanizmalarını elden geçiren, kombi check-up işlemidir. Kombinizde %80’lere varan performans artışı sağlar.
  • Petek temizliği: Evinizdeki petekleri içli, dışlı temizleyen hizmettir.

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ’Nİ MERAK MI EDİYORSUNUZ?

Size servisimiz hakkında kısa bilgiler sunalım.

Güvenilir, Tecrübeli Servis

Servisimiz yetki belgeli uzman personellerden oluşmaktadır. Gerekli nezaket kurallarına uyarak evinize / işyerinize konuk olmaktadır.

Covid-19 Tedbirlerine Harfiyen Uyan Servis

Servisimiz randevu saatinde maske kullanımı konusunda hassas olan personelimizle birlikte sizlere konuk olmakta ve evdeki / işyerindeki hane halkı ile yakından temas etmeden işlerini profesyonel bir şekilde tamamlamaktadır.

Garantili Servis

Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.
Servis ve parça değişimi kayıt altına alınır bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis

İstediğiniz gün ve saatte servis talep ederek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz. Randevu talep ettikten 4 saat içinde sizlere konuk olmaktayız.

Her zaman Ulaşılabilir ve Danışılabilir Servis

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili danışmanlık yapmakta ve öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlamaktayız.. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Fatih kombi servisi arayışınız için bizimle çağrı merkezimizden irtibata geçebilirsiniz. 
garanti kombi servisi istanbul çağrı merkezi

Bizi ARAYIN