Termoteknik Kombi Servisi

termoteknik kombi servisi

Bu yazımızda Termoteknik kombi servisi hizmetimiz ve Termoteknik ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Termoteknik kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

TERMOTEKNİK KOMBİ SERVİSİ

1966 yılından bugüne Türkiye’nin lider radyatör üreticilerinden birisidir. Türkiye’nin en büyük sanayi şirketlerinden birisidir. Termoteknik ürettiği kombiler ile evlerimize lüks katıyor. 

Termoteknik Firmasının Kombi Çeşitleri

Termoteknik firmasının ürettiği bir tane yoğuşmalı kombi modeli vardır. 

LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi: Verimliliği ile öne çıkan model, Termoteknik’in gurur kaynağıdır. Bu modele çok güvendikleri için 5 yıl garanti sağlamaktadırlar. Yüksek sıcak su kapasitesi, maksimum enerji tasarrufu, iki farklı kapasite seçeneği, premix brütör, LCD ekran, geniş servis ağı gibi özellikleri bu modeli taçlandırıyor.

Termoteknik Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Termoteknik kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Termorteknik Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

  • Peteklerinizi kontrol edin.
  • Sıcak su akımını kontrol edin.
  • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
  • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Termoteknik Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

TERMOTEKNİK KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN