Vaillant Kombi Servisi

istanbul Vaillant kombi servisi

Bu yazımızda Vaillant kombi servisi hizmetimiz ve Vaillant ile ilgili bilgileri size sunmak istiyoruz. Yazımızın tamamını okuduktan sonra  Vaillant kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ

Vaillant ısıtma ve soğutma alanlarında uzun yıllar boyunca çalışıp sektörde üst sıralara çıkmış bir şirkettir. 1874′ te Almanya’nın Remscheid şehrinde kurulmuştur. Şirket dünya çapında yaklaşık 15.000 kişiyi istihdam ediyor ve yıllık yaklaşık 2,7 milyar Euro ciro üretiyor. Kombi sektöründe de yıllardır kazandığı tecrübe ve geliştirdiği teknoloji ile hem müşterilerin gözünde hem de satışlarda üst sıralarda.

Vaillant Firmasının Kombi Çeşitleri

Vaillant firmasının güncel olarak imalatını yaptığı altı kombi modeli vardır. 

 1. ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombi: Vaillant’ın bu kombi modeli, Yüksek teknolojik yenilik ve maksimum ısınma ve sıcak su konforu ile dikkat çekiyor. Ayrıca yenilenen şık tasarımı evinizin ortamını güzelleştiriyor. Paslanmaz çelik eşanjör kullanarak uzman tarafından kanıtlanmış uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

 2. ecoTEC Plus+ Entegre Kombi: Isıtma ve sıcaklıkta %94 sezonsal verimlilik sunan bu model, Vaillant’ın en iyi kombi modellerinden birisidir. Bu model IoniDetect teknolojisi ile verimli yanma sağlıyor.

 3. ecoTEC Intro Tam Yoğuşmalı Kombi: Kombinin mucidinden ustalık eseri olarak nitelendirilen bu kombi modeli kullanıcılara A+ sınıf enerji verimliliği sağlıyor. Ayrıca Multi yoğuşma sistemi ile %8’e varan ek tasarruf sizleri bekliyor.

 4. ecoTEC Intro Tam Yoğuşmalı Kombi: Vaillant’ın en yeni modeli olan ecTEC Intro, kullanıcılara ısıtma ve sıcaklıkta A sınıfı enerji verimlilik sağlıyor. Ayrıca Vaillant kombi ailesinin en küçük kombisi olarak kompakt boyutu ile alandan tasarruf yapmanızı sağlıyor.

 5.  ecoTEC Intro Tam Yoğuşmalı Kombi: Konforlu ısıtma ve bol miktarda tasarruf sunan bu kombi modeli ayrıca hem ısıtma hem de kullanım suyunda A sınıfı enerji verimliliğini beraberinde getirmekte.
 6. ecoTEC Pure Tam Yoğuşmalı Kombi: Kolay montaj, yüksek verim, yüksek konfor. Bu model Aqua Sensör teknolojisi ile düşük su basıncına rağmen yüksek sıcak su konforu sağlamasıyla kullanıcılar tarafından seviliyor.

   

Vaillant Kombinin Arıza Yaptığını Nasıl Anlarım?

Vaillant kombinin birçok arıza çeşidi ve arıza kodu vardır. Bu arızaların tamamı için “Vaillant Kombi Hata Kodları” sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yine de kombinizin arıza yaptığını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedelim

 • Peteklerinizi kontrol edin.
 • Sıcak su akımını kontrol edin.
 • Kaloriferin dönüş hattı içerisindeki filtreyi kontrol edin.
 • Kombinizin içindeki suyu kontrol edin.

Kombi arızaları hakkkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Vaillant Kombi Servisini ARAYIN

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak her kombi markasında uzman olan teknisyenlerimizi evinize gönderiyoruz ve kombinize baktırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece kombi servisi ile sınırlı değildir. Periyodik kombi bakımı, kombi temizliği vs. hizmetimiz de mevcuttur. Sayfanın aşağısındaki irtibat numarasına tıklayarak bize ulaşabilir ve hemen evinize kombi teknisyeni çağırabilirsiniz.

VAİLLANT KOMBİYİ DAHA ÇOK TANIYIN

Bizi ARAYIN