Soru :Kombi Sıcak Su Vermiyor Ama Petekler Isınıyor. Ne Yapmalıyım?

Cevap: Kombinizin marka ve modeline göre değişiklik göstermekle birlikte genelde kullanım suyunda yaşanan sıkıntıların iki temel sebebinden söz edilebilir. Kombi sıcak su vermiyor ama petekler ısınıyor ise ilk olarak çeşmeden sıcak su bölümünü açtığınızda de bir de herhangi bir azalma meydana geliyor mu yani su azalıyor mu yoksa her zamanki gibi mi akıyor? Kombi sıcak su arızasında bu soruyu yanıtlamak önemlidir. Çünkü suyunuzun debisi olduğu durumda temiz su hattı üzerinde yer alan fikrin temizlenmesi gerekir ya da suyunuzun debisinin hangi etkenden dolayı azaldığının tespit edilmesi gerekli olabilir.

Suyun normal akışı ile birlikte kombiniz devreye girmiyor ise cihazınızın kullanım suyu kısmının açık olduğunu kontrol etmeniz önerilir. Bunun için kullanım kılavuzuna bakabilirsiniz. Her şey uygun görünüyorsa ancak sorun devam ediyorsa elektronik kart üzerinde ya da kullanım suyu sensörü üzerinde bir arıza meydana geldiği düşünülebilir.

SORU-CEVAP SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

KOMBİ SERVİSİ BÖLGELERİMİZ


Kombinize bakım yaptırmak veya kombinizdeki arıza ile ilgili Size en yakın noktadaki servisimiz hizmet verecektir.  “Kombi Servisi Bölgeleri adlı sayfamızdan Size en yakın temsilcimize ulaşabilir ya da hemen aşağıdaki çağrı merkezi numaramızdan bizi arayabilirsiniz.