Kombi Hata Kodları Nedir?

kombi hata kodları istanbul

“Kombi Hata kodları nedir?” sorusunu GARANTİ KOMBİ olarak makalemizde yanıtladık. İyi okumalar.

Kombiler, bildiğiniz gibi evlerde, işyerlerinde vb. mekanlarda kullanılan, beyaz eşya kategorisinde kullanılan bir elektronik cihazdır. 

Isınma amacıyla kullanılan kombilerin bakımı yapılmadığı taktirde zaman zaman hata ve arıza verebilir. Bu hataları önlemek için mutlaka düzenli olarak kombi bakımı yaptırmalısınız. 

Hata oluştuğu an yapılması gereken ilk eylem, kombinizin hata koduna bakmaktır. 

Peki Kombi Hata Kodları Nedir?

Hata kodu, kombinizin hangi hatayı veya arızayı yaptığını size bildirecektir. Her firmanın ve neredeyse her modelinin farklı hata kodları mevcuttur. Kendi kombinizin hata kodunu öğrenmek için kombi hata kodları sayfamıza göz atabilirsiniz. Her kombide hata kodu vardır ve bu kodlar kimi zaman kombilerin dijital panelinde, kimi zaman ısı derecelerinde görülür. 

Kombi Hata Kodlarının Önemi

Kombi hata kodları olmadan hangi hatayla baş başa olduğumuzu öğrenemeyiz. Hata kodları, bize hatayı anlatır ve biz de gereken düzeltmeleri yaparız. Hata kodları hem teknik servis elemanlarının hem de kombi sahiplerinin işine yarar. 

Hata Kodunu Öğrendikten Sonra Ne Yapmalısınız?

  • Hata kodunuzun anlamını öğrenin. Anlamını öğrendikten sonra hatanızı anladıysanız sonraki işlemle devam edin.
  • Kesinlikle kombinizin teknik servisine başvurun. Profesyonel bir yardım almalısınız.
  • Sakın kendiniz tamir etmeye kalkmayın. Yanlış bir hamle de ciddi hasar ve kazalara sebep olabilirsiniz.
  • Teknik servis ile hatayı düzelttikten sonra düzenli olarak kombi bakımınızı yaptırmanızı öneriyoruz. Kombi bakımı, olası hata ve arızaların önüne geçmenizi sağlar. 

Tekrar ediyoruz profesyonel bir yardım almayıp, kombinizi kendiniz tamir etmeye kalkışırsanız ciddi kazalara neden olabilirsiniz. GARANTİ KOMBİ olarak kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan  garantilidir.
Servis ve parça değişimi kayıt altına alınır bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Randevu için ARAYIN