Kombi Yedek Parça ve Özellikleri

kombi yedek parça özellikleri

KOMBİ YEDEK PARÇA NEDİR?

Kombi yedek parça, adından da anlayacağınız üzere kombilerde bulunan parçaların arızalandığında değiştirilecek ürünlerdir. Kombinizin bir parçası arıza yaptığında o parçanın yedeğini satın alıp takarak sorunu giderebilirsiniz. “Peki hangi yedek parçayı satın almalıyım?” sorusu kafanızı kurcalıyorsa hemen cevap verelim. Hangi yedek parçayı satın almanız gerektiğine sizin karar vermeniz çok sağlıklı olmayacaktır. Evinize uzman bir teknisyen çağırıp kombinize baktırmanızı öneriyoruz. Kombi ustaları, kombinizdeki hangi parçanın arızalı olduğunu tespit eder ve o parçayı sizlere tedarik edip kombiye monte eder. GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak uzman teknisyenlerimiz kombinizin arızasını nokta atışı tespit eder ve size çeşitli çözüm yolları sunar. WhatsApp çağrı merkezi irtibat no:  0 532 161 46 96

Kombi Parçalarında En Çok Görülen Arızalar kombi kartı

Kombi parçalarında en sık rastlanan arıza çeşidi, kombi anakartında gerçekleşen yanma arızasıdır. Kombi elektronik kartı, kombinin tüm işlevlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan, kombinin beyni denilen parçadır. Kombi elektronik kartı arızalanırsa kombinin tüm görevleri duracaktır. Kombi kartının yanmasının sebebi dengesiz voltaj akımıdır. Özellikle kış aylarında gerçekleşen ani elektrik kesintileri, kombi kartının yanmasına sebep olur. Bunu önlemek için kombi regülatörü kullanılır.

Kombi regülatörü sayesinde kombiye giden dengesiz voltaj akımı önce regülatöre girer, regülatör akımı dengeler ve voltajı dengelenmiş bir şekilde kombiye gönderir. Bu şekilde kombi anakartının yanma problemi ortadan kalkmış olur.


Kombi kartı hakkında çok daha detaylı bilgiler öğrenmek istiyorsanızKombi Kartı ve Özellikleri adlı makalemizi okumanızı öneririz.

Kombi Yedek Parça Fiyatları

Kombi yedek parça fiyatları en çok araştırılan hususlardan biridir. İnternet üzerinden güvenilir sitelerden bulduğumuz bazı kombi parçalarının fiyatlarını sizlere derledik. Ayrıca Garanti Kombi Servisi olarak sizin cihazınıza uygun kalitede ve fiyatta yedek parçayı sizlere tedarik edebilir ve değişimini sizler için yapabiliriz. Öncelikle GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak evinize uzman kombi teknisyeni göndererek kombinizin ihtiyacı olan parçayı tespit edebilir ve ucuza tedarik edebilmenizi sağlayabiliriz. Hemen iletişime geçin. WhatsApp çağrı merkezi irtibat numarası:  0 532 161 46 96

En Çok Aranan Kombi Yedek Parça Ürünleri

Honeywell VCZZ6000/U Kombi Yedek Parça 3 Yollu Vana Yedek Kartuş

3 Yollu Vana İç Takımı

Fiyat : KDV dahil 498,65 TL
(Güncel fiyatlar için lütfen arayınız)

Kombi baca uzatması şofben baca 25 cm 50 cm 100 cm 125 cm 150 cm

Kombi bacasını uzatmak için kullanılan boru takımları

Fiyat : KDV dahil 89,99 TL
(Güncel fiyatlar için lütfen arayınız)

kombi yedek parça

ECA Confeo Kombi NTC Sensör (Sıcaklık Sensörü)

Kombi sıcaklık sensörü

Fiyat : KDV dahil 59,50 TL
(Güncel fiyatlar için lütfen arayınız)

kombi yedek parça

VİESSMANN KOMBİ GENLEŞME TANKI 8 LİTRE (3/8) ÖNAYSAN

Kombi genleşme tankı

Fiyat : KDV dahil 495,00 TL
(Güncel fiyatlar için lütfen arayınız)

kombi yedek parça

Vaillant Kazan 4 Röle Kombi Kartı REVİZYONLU Kart Fiyatı

Vaillant marka kombilerde kullanılan kombi kartı.

Fiyat : KDV dahil 1.797,00 TL
(Güncel fiyatlar için lütfen arayınız)

kombi yedek parça

BAYMAK KOMBİ 3 YOLLU VANA MOTORU 220 V

3 yollu kombi vanasıdır.

Fiyat : KDV dahil 195,00 TL
(Güncel fiyatlar için lütfen arayınız)

kombi yedek parça

VAİLLANT KOMBİ SU DOLDURMA MUSLUK

Kombi su doldurma musluğudur.

Fiyat : KDV dahil 110,00 TL
(Güncel fiyatlar için lütfen arayınız)

kombi yedek parça

Baymak Lambert Daldırma Tip Kombi NTC

Fiyat : KDV dahil 78,74 TL;
(Güncel fiyatlar için lütfen arayınız)

kombi yedek parça

Sizin için yukarıda belli başlı yedek parçalarını derledik. Eğer sizin aramış olduğunuz parça yukarıda bulunmuyorsa Garanti Kombi Servisi’nin çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz. 

Kombi Yedek Parçaları Nereden Alınmalı?

Kombi parçalarını tedarik etmenin birçok yolu vardır. Bunlardan bazıları; internet siteleri, toptancılar, pazar yerleri, yetkili bayiler vb. ortamlardan satın alınabilir. Halbuki bu yolların güvenli olduğu konusunda hiç bir garanti yoktur. Satıcıyı tanımıyorsanız veya internetten satın alacağınız site güvenli olmayabilir. Ayrıca alacağınız ürünlerinin fiyatı uygun olabilir. Ancak kaliteli olmayabilir ve aldığınız ürün çok kısa bir süre sonra tekrar arızalanabilir. Bunları önlemek adına size sunduğumuz kombi yedek parça alım ve montaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Kombi Yedek Parça

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Adana gibi illerden özellikle İstanbul kombi yedek parçaları hususunda çok talep alıyoruz. Talep ettiğiniz kombi yedek parçalarını size uygun koşullarda hemen kargolayabiliriz. İstanbul içinde ise kombi servisimiz , evinize veya işyerinize gelip kombi parçalarını değiştirebilir ve garantili çözümler sunabilir. Kombi yedek parçaları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Hangi Marka ve Model Yedek Parça Arıyorsunuz?

Demirdöküm,
Vaillant,
Baymak,
Beko,
Protherm,
Termoteknik,
ECA,
Immergas,
Ferroli,
Buderus,
Bosch,
Baykan,
Ariston,
Alarko,
Airfel,
Arçelik ve
Viessman

marka kombilerin tüm modellerine ait yedek parçalarını bizden temin edebilirsiniz.

Servisimizde hem yedek parça tedariği hem de değişim ve montaj işlemi yapılmaktadır.
Yaptığımız işlemlerde işçilik ve parça garantisi verilmektedir.

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak güvenli, garantili, kaliteli, ucuz ve en önemlisi montaj seçeneğiyle sizlere yedek parça tedarik edebiliriz. Kombiniz arızalıysa, bakıma ihtiyacı varsa hemen bizimle iletişime geçin. Uzman teknisyen ekibimiz İstanbul’un neresinde olursanız olun sizi ziyarete gelsin ve kombinizi gözden geçirsin. HEMEN AŞAĞIDAKİ ÇAĞRI MERKEZİMİZDEN BİZİ ARAYIN

garanti kombi servisi istanbul çağrı merkezi

 

Kombi arızaları hakkında çok daha detaylı bilgiler öğrenmek ve arızanızı tespit edip bizlere bilgi vermek istiyorsanız Kombi Arızasını Nasıl Anlarsınız? adlı makalemizi mutlaka okumanızı öneririz.

 


Kombi arızaları ve çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmak ve arızanızı çözmek için  “Kombi Arıza Çeşitleri ve Çözümleri adlı makalemizi mutlaka okumanızı öneririz.


Bizi ARAYIN