Kombi Revizyonu Neden Yapılmalıdır?

kombi bakim onarim atasehir kadikoy pendik

KOMBİ REVİZYONU NEDEN YAPILMALIDIR?

“Kombi revizyonu neden yapılmalıdır?” sorusuna geçmeden önce gelin kombi revizyonunun ne olduğunu inceleyelim…

Kombi Revizyonu Nedir?Kombi Revizyonu nedir

Kombi revizyonu, uzman servis teknisyenleri tarafından kombinize yapılan detaylı bakımdır. Kombiniz kimi zaman atölyede kimi zaman da evinizde incelemeye alınır ve detaylı bir şekilde parçası parçasına kadar incelenir. Arızalı veya kirli parçalar yenilenir ve tekrar toplanarak sahibine sunulur.

Kombi Revizyonu Neden Yapılmalıdır?

Kombi revizyonu yapmak cihazınıza çok iyi gelecektir. Kış günlerinde kombinizin aniden arıza yapmasını istemiyorsanız kesinlikle yapmalısınız. GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak Kombi Revizyonu hizmetimizden yararlanabilirisiniz.

Kombi Revizyonunun Avantajları Nelerdir? Kombi Revizyonu avantajları

Kombi revizyonu yapmak aşağıdaki avantajları sağlayabilir.

  • Cihaz %80 yenilenmiş olur.

Revizyon yapılan kombi %80 yenilenmiş olur ve cihazınız neredeyse sıfır olur. Bu kombi performansını inanılmaz derecede arttırır. “Kombi revizyonu neden yapılmalıdır?” sorusuna verilebilecek en iyi cevap budur.

  • Cihaz ömrü uzun olur

Bakımı yapılmayan kombilerin gün geçtikçe ömürleri kısalır. Revizyon yapmak kombinin ömrünü uzatır ve daha iyi çalışmaya başlar.

  • Çalışma performansı ilk günkü gibi olur

Revizyon yapılan kombilerin tüm parçaları elden geçirilip temizlendiği için ilk günkü gibi olurlar. GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak uzman teknisyenlerimiz, kombinizi adeta fabrikadan yeni çıkmış hale getirirler.

  • Cihaz temiz olur

Cihazınız teknisyenler tarafından parça parça temizlenir ve arızalı parçalar değiştirilir.

  • Gelecekte oluşabilecek olası arızalar önlenir.

Kombi revizyonu yapmak ilerde oluşabilecek arızalardan sizi kurtarır. Eğer revizyon ve periyodik kombi bakımları yapmazsanız kombiniz can ve mal kaybına neden olabilecek arızalar ortaya çıkarabilir.

Kombi Revizyonu Fiyatlarıkombi revizyonu

Kombi revizyonu fiyatları hakkında bilgi vermemiz için kombinin markası modeli, kaç yıldır kullanıldığı, arızaları gibi bilgilere sahip olmamız gerekir. Aksi halde bu bilgiler olmadan fiyat vermek zordur.  Kombinizin durumunu bize belirterek bizden fiyat alabilirsiniz. Fiyat bilgisi almak için çağrı merkezimizden bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kombi Anakart Revizyonu

Kombinizin anakartı, kombi için çok önemli bir parçadır. Kombi anakart revizyonu ile size ileride olabilecek arızalardan kurtarıyoruz. 

Kombi Pompa Revizyonu

Kombide en çok arızalanan parçalardan biri de kombi pompasıdır. Her marka ve model için değişkenlik göstermektedir. Kombi pompa revizyonu yapıldığında ileride aniden oluşacak arızaları önleyebilirsiniz. 

Kombi anakartları veya kombi pompası ile ilgili “Kombi Yedek Parçaları” sayfamızı tavsiye ediyoruz.

SONUÇ OLARAK

Kombi revizyonu, her kombi sahibinin yaptırması gereken bir hizmettir. Kombi revizyonu hem cihazınızı dinç, hem de sizin yüreğinizi ferah tutar.

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ olarak aşağıdaki servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan  garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

garanti kombi servisi istanbul çağrı merkezi

 

Eğer kombinizde normal gitmeyen durumlar söz konusu ise kombi arızaları ve çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmak ve arızanızı çözmek için  “Kombi Arıza Çeşitleri ve Çözümleri adlı makalemizi mutlaka okumanızı öneririz.

 

 

KOMBİ SERVİSİ BÖLGELERİ

Kombinize bakım yaptırmak veya kombinizdeki arıza ile ilgili Size en yakın noktadaki servisimiz hizmet verecektir.
 “Kombi Servisi Bölgeleri adlı sayfamızdan Size en yakın temsilcimize ulaşabilir ya da hemen aşağıdaki çağrı merkezi numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Bizi ARAYIN